Skorzystanie z usług agencji SEO to zawsze dobra decyzja!

Analiza SEO

Szykujesz się do pozycjonowania swojego sklepu online lub firmowej strony internetowej? Chcesz zweryfikować efekty dotychczas zrealizowanych działań marketingowych? A może nie wiesz, dlaczego Twoja domena nieustannie spada w rankingu i wyświetla się na coraz niższych pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania? Wykonaj darmowy audyt SEO lub zleć specjalistom z naszej agencji płatną, kompleksową analizę serwisu WWW. Dzięki temu dowiesz się, czy witryna jest przyjazna wyszukiwarkom oraz jakie działania optymalizacyjne należy przeprowadzić, aby dopasować ją do standardów wymaganych przez Google.

Czym jest audyt SEO strony internetowej i dlaczego warto go wykonać?

Istnieje wiele istotnych czynników, które bezpośrednio lub pośrednio wpływają na to, jak roboty wyszukiwarek oceniają konkretną witrynę WWW. Od nich zależy jej pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania i darmowe lub płatne audyty to analiza stron internetowych realizowana właśnie pod ich kątem. W ramach tej usługi doświadczeni specjaliści z naszej agencji sprawdzają m.in.:

1

autorytet domeny w Google oraz jej widoczność dla wybranych fraz kluczowych, 

3

jakość profilu linkowego,

2

poprawność kody witryny,

4

dopasowanie treści do standardów SEO.

i wiele więcej. W przypadku darmowego audytu w podstawowym zakresie weryfikowana jest tylko jedna podstrona. Dzięki takiej analizie poznasz zarówno mocne, jak i słabe strony swojej witryny internetowej. Cały proces jest realizowany online i zajmuje zaledwie 2 minuty, a uzyskane po jego zakończeniu dane możesz omówić z doświadczonym specjalistą z naszą agencji.

Bezpłatny audyt SEO to wstęp do ważnych zmian, dzięki którym wyprowadzisz swoją witrynę WWW na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Jego rozszerzeniem jest płatna, kompleksowa analiza, która obejmuje całą stronę internetową oraz wszystkie czynniki mające wpływ na pozycjonowanie, kończąc się przygotowaniem przejrzystego raportu. Oprócz wyników weryfikacji znajdziesz w nim także wiele cennych wskazówek i porad związanych z optymalizacją!

Kiedy warto przeprowadzić audyt SEO strony internetowej?

Wykonanie kompleksowej analizy witryny pod kątem standardów SEO powinno być wstępem do późniejszego procesu pozycjonowania. Zebrane informacje wykorzystasz do zaplanowania działań optymalizacyjnych, dzięki którym stanie się przyjazna wyszukiwarkom.


Jednak darmowe i płatne, kompleksowe audyty stron internetowych warto wykonywać również w przypadku:

  • migracji serwisu WWW np. na inny serwer czy system zarządzania treścią
  • niezadowalających efektów dotychczasowych działań promocyjnych
  • konieczności wykonania ponownej optymalizacji witryny pod kątem stale zmieniających się standardów SEO,
  • rozbudowy strony związanej np. z rozszerzeniem oferty firmy i dodaniem nowych podstron. 

Zleć specjalistom wykonanie audytu SEO

Jeśli liczysz na dokładną weryfikację witryny, już teraz zleć specjalistom z naszej agencji wykonanie darmowego lub płatnego, pełnego audytu SEO. Dowiesz się, w jakiej kondycji jest strona internetowa i uzyskasz cenne informacje potrzebne do wykonania jej optymalizacji. Dzięki tym działaniom łatwiej będzie Ci wyprowadzić serwis WWW na wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania Google!


Źródła:
- https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/
- https://www.grupa-tense.pl/darmowy-audyt-strony/